T E L L I M I S –
T I N G I M U S E D​

 

TELLIMUSED PALUME ESITADA VÕIMALIKULT VARAKULT, SEST MIDA VAREM, SEDA PAREM

 

  • TELLIMUSE KINNITAB ETTEMAKS 50% – ettemaks tuleb tasuda 4 päeva enne tellimuse kättesaamist. Ettemaks ei kuulu tagastamisele, kui tellimus tühistatakse vähem, kui 4 päeva enne tellimuse tähtaega. Ettemaks jääb sellisel juhul krediiti.
  • TORDI KG HIND SISALDAB LIHTSAMAID KAUNISTUSI – sokolaad, marjad, bezeed, suhkrupärlid või nimi/number. Keerukate ja temaatiliste kaunistuste puhul teeme personaalse hinnapakkumise lähtudes Teie soovidest.
  • PALUME ARVESTADA – Tortide/kookide säilivusaeg on 36h pärast kättesaamist (juhul, kui on hoitud külmiktemperatuuril). Suupisted on tarbimiseks parimad umbes 3-4 tunni jooksul pärast tellimuse kättesaamist, aga säilivad kuni ööpäeva ka külmikus (ei kehti kõikide suupistete puhul) Kõik pirukad/pitsad valmivad kokkulepitud kellaajaks ja on parimad tarbimiseks just värskena sama päeva jooksul.
  • PALUME TULLA TELLIMUSELE JÄRELE KOKKULEPITUD KELLAAJAKS! – Kõik tellimused valmivad kokkulepitud ajaks. Kui tuled varem, paned end tõenäöoliselt olukorda, kus pead asjatult ootama. Hilinedes paned meid Sinu järel ootama. Meie arvestame alati Sinu poolt soovitud kellaajaga, palun arvesta ka Sina meie ajaga, sest lisaks tellimuste täitmisele on meil ka muid kohustusi väljaspool kohvikut. Me saame aru, et tihtipeale plaani muutuvad ja asju tuleb vahele – lihtsalt helista meile, kui tead, et ei jõua kokkulepitud ajaks. Me oleme väga mõistvad 🙂
  • TOITLUSTUSE TELLIMISEKS TASUB TEADA – Meie kohvik mahutab maksimaalselt 35 inimest eraldi laudkondadena. Pika laua taha mahub kuni 30 inimest (nt peielaud) ja sünnipäeva või mõnd muud üritust pidades mahub soovitatavalt kuni 25 inimest (siis jääb piisavalt ka liikumisruumi).
  • MEIE KOHVIK EI SAA PAKKUDA GLUTEENIVABU VALMISTOOTEID, sest samas tootmisruumis on kasutusel ka gluteeni sisaldavad tooted (ristsaastumise oht). Kui see aga ei ole takistuseks, siis saame soovi korral pakkuda toodetes asendusi gluteenivabade koostisosadega (nt nisujahu asendus mandlijahuga jne).
  • KÜSI LAKTOOSIVABADE TOODETE KOHTA ERALDI – Enamus tooteid on võimalik valmistada ka laktoosivabalt.
Shopping Cart
Pullijärve Köök & Kohvik